Littelfuse FLNR600.XXID
Electric Fuse, Time Delay Blow, 600A, 250VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Electro Sonic
Farnell
Sager Electronics
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2022-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
EatonJJN-600
Electric Fuse, Very Fast Blow, 600A, 300VAC, 160VDC, 200000A (IR), Inline/holder
EatonJJN-450
Electric Fuse, Very Fast Blow, 450A, 300VAC, 160VDC, 200000A (IR), Inline/holder
EatonJJN-500
Electric Fuse, Very Fast Blow, 500A, 300VAC, 160VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLN450.X
Electric Fuse, Fast Blow, 450A, 300VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLN600.X
Electric Fuse, Fast Blow, 600A, 300VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLN500.X
Electric Fuse, Fast Blow, 500A, 300VAC, 125VDC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
FUSE, TIME-DELAY, CLASS RK5, 250V AC/125V DC, 600A, IND., FLNR_ID SERIES
Fus 250V T/D Class Rk5 600A Indicating/ Box |Littelfuse FLNR600.XXID
FUSE CRTRDGE 600A 250VAC/125VDC
FUSE, TIME DELAY, 250VAC, 600A
FUSE, TIME DELAY, 250VAC, 600A; Product Range:FLNR_ID Series; Fuse Current:600A; Voltage Rating VAC:250VAC; V DC:125VDC; Size
FUSE - RK5 250VAC/125VDC TD UL
125V 250V Cartridge 600A 263.5mm*72.2mm