Littelfuse 5.0SMDJ40CA-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 40V, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Burklin Elektronik
Future Electronics
TME
Littelfuse SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-61.02%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse5KP40CA
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 40V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
LittelfuseSLD40-018
Tvs Axial Hi-Power - Sld40 Bi Lddiode/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SLD40-018
Littelfuse5.0SMDJ33CA
5.0SMDJ Series 33 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
5KP36 Series 5 kW 44.2 V Bi-Directional Through Hole TVS Diode - R-6
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 33V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
描述
Littelfuse SCT
5.0SMDJ Series 64.5V Clamp 77.6A Ipp Surface Mount TVS Diode DO-214AB (SMCJ)
Tvs 5Kw 40V 5%bi Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ40CA-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 40V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS Diode Single Bi-Dir 40V 5KW 2-Pin SMC T/R
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
40V 5KW 77.6A 64.5V 44.4V SMC(DO-214AB)