Littelfuse 5.0SMDJ36A-T7
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB / 58.1V Clamp 86.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Burklin Elektronik
Future Electronics
TME
Littelfuse SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.69%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse5KP36A
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5KP40A
5KP Series 64.5 V 5 kW Through Hole Uni-Directional TVS Diode - P-600
Littelfuse5.0SMDJ40A
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB / 64.5V Clamp 77.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 40V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
5000 W 33 V Uni Directional Through Hole Transient Voltage Suppressor Diode
描述
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 36V, RoHS
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 36V 5%uni Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ36A-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5000W 86.1A 5Ã×A 58.1V 40V 36V 44.2V Unidirectional DO-214AB(SMCJ) TVS ROHS
36V 5KW 86.1A 58.1V 40V SMC(DO-214AB) 2.42mm