Littelfuse 5.0SMDJ33CA-T7
5.0SMDJ Series 6.5 W 40.6 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Newark
Future Electronics
Burklin Elektronik
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+381%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 33V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5KP33CA
5KP Series 5 kW 33 V Through Hole Bi-Directional Axial TVS Diode - P600
LittelfuseSLD33-018
Tvs Axial Hi-Power - Sld33 Bi Lddiode/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SLD33-018
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 33V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 30V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5KP30CA
5KP Series - 5000W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
描述
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 33V, RoHS
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 33V 5% Bi Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ33CA-T7
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; 5.0SMDJ33CA-T7; 53.3 V; 93.9 A; 33 V; 36.7 V - 40.6 V
TVS Diode Single Bi-Dir 33V 5KW 2-Pin SMC T/R
33V 5KW 93.9A 53.3V 36.7V SMC(DO-214AB) 2.42mm
TVS DIODE, BIDIR, 33V, DO-214AB;