Littelfuse 5.0SMDJ26A-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 26V, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Future Electronics
Burklin Elektronik
TME
Littelfuse SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.39%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse5KP26A
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 26V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5.0SMDJ30A
5.0SMDJ Series 48.4 V 5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ24A
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 24V, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 26V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
5000 W 33 V Uni Directional Through Hole Transient Voltage Suppressor Diode
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 30V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
描述
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 26V 5%uni Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ26A-T7
5000W 119A 5Ã×A 42.1V 28.9V 26V 31.9V Unidirectional DO-214AB(SMCJ) TVS ROHS