Littelfuse 1KSMB24A
Tvs Diode 1K Smb Suf Mt T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1KSMB24A
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
Future Electronics
HQonline
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.24%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse 1KSMB24A 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse1KSMB20A
1KSMB Series 1 kW 27.7 Vcl Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 24V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
SMBXJ Series 29.5 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMB
Littelfuse1KSMB27A
1KSMB Series 23.1 V 1 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 16V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Littelfuse1KSMB22A
Tvs Diode 1K Smb Suf Mt T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1KSMB22A
描述
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC 1000W -55°C~150°C DO-214
1KSMB Series - 1000W Surface Mount Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, 20.5V, DO-214AA, RoHS
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 20.5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO214AA
20.5V 1KW 30.1A 33.2V 22.8V SMB(DO-214AA)