Littelfuse 1KSMB13A
Diode TVS Single Uni-Dir 11.1V 1KW Automotive 2-Pin SMB T/R
数据表和文档
Littelfuse SCT
Future Electronics
3 个月趋势:
-20.69%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse 1KSMB13A 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA / 23.2V Clamp 43.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 13V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Littelfuse1KSMB15A
1KSMB Series 1 kW 21.2 Vcl Uni-Directional SMT TVS Diode - DO-214AA
Littelfuse1KSMB12A
1KSMB Series 16.7 V 59.9 A 1000 W Surface Mount TVS Diode - DO-214AA (SMBJ)
Littelfuse1KSMB10A
Tvs Diode 1K Smb Suf Mt T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1KSMB10A
Diode TVS Single Uni-Dir 12V 1KW Automotive 2-Pin SMB T/R
描述
Tvs Diode 1K Smb Suf Mt T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1KSMB13A
1KSMB Series - 1000W Surface Mount Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, 11.1V, DO-214AA, RoHS
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 11.1V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
11.1V 1KW 54.9A 18.2V 12.4V SMB(DO-214AA) 2.24mm