Littelfuse 15KPA54A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.03%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse 15KPA54A 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse15KPA60A
Littelfuse15KPA70A
Littelfuse15KPA58A
TVS DIODE 58VWM 93.8VC AXIAL / TVS Diode Single Uni-Dir 58V 15KW 2-Pin Case P-600 Ammo
BournsSMAJ58A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 64.4V 5muA 400W -55C~150C TJ
Diodes Inc.SMAT70A-13-F
Protection Tvs Unidirectional Sma 400W 70V Rohs 5K Rohs Compliant: Yes
BournsSMBJ48A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 48V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
描述
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 54V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS DIODE, 15KW, 54V, UNIDIR, P600
54V 15KW 172.2A 87.7V 60.3V CASE P-600
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:54V; Clamping Voltage Max:87.7V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:60.3V; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA54A