Littelfuse 15KPA20A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页5 年前
Datasheet5 页14 年前
Datasheet5 页16 年前
Datasheet5 页17 年前
Burklin Elektronik
Littelfuse SCT
TME
Fuses Unlimited
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse 15KPA20A 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse15KPA24A
Littelfuse15KPA22A
Littelfuse15KPA17A
BournsSMAJ22A
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
BournsSMBJ20A
TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ18A
20.6A 600W 29.2V 20V Unidirectional 18V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
描述
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 20V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 1500¦ÌA 440.2A 34.3V 22.34V 20V 24.46V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:20V; Clamping Voltage Max:34.3V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:22.34V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA20A