Littelfuse 15KPA130A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页5 年前
Datasheet5 页14 年前
Datasheet5 页16 年前
Datasheet5 页17 年前
TME
Fuses Unlimited
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse 15KPA130A 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Littelfuse15KPA150A
Littelfuse15KPA160A
Littelfuse15KPA110A
BournsSMAJ150A
TVS Diode Single Uni-Dir 150V 400W 2-Pin SMA T/R / TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
BournsSMCJ130A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 165V 5muA 5W -55C~150C TJ
BournsSMBJ130A
ESD protection diodes / TVS diodes; BOURNS; SMBJ130A; 209 V; 2.9 A; 130 V; 144 V - 159 V
描述
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 130V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS Diode 15000W Axial Uni 5%
TVS DIODE 130VWM 208.3VC P600
TVS LEADED 15KPA-A 130V
15KW 130VWM 5% UNI P600
TVS AXIAL HIPOWER
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:130V; Clamping Voltage Max:208.3V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:145.2V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA130A