Littelfuse 1.5KE12CA-B
1.5KE Series - 1500W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, DO-201, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
Burklin Elektronik
TME
Fuses Unlimited
DigiKey
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date1997-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diode TVS Single Bi-Dir 10.2V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
LittelfuseTPSMC12CA
TPSMC Series 1.5 kW 12 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ10CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 10 V, 17 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ13CA
Dio Tvs Vwm 13V 1.5Kw Bidir Smc Rohs Compliant: Yes
BournsSMCJ12CA
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 15.3V 75.4A 5W -55C~150C TJ
LittelfuseSMCJ12CA
SMCJ Series 19.9 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
描述
Littelfuse SCT
Tvs Diode Axial Lead - 1.5Ke12Ca Bulk/ Bulk |Littelfuse 1.5KE12CA-B
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 10.2V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201
1500W 91A 5¦ÌA 16.7V 11.4V 10.2V 12.6V Bi-Directional DO-201 TVS ROHS