Littelfuse 0LGR01.5V
Fus 300V F/A Inline Fuse 1.5A/ Box |Littelfuse 0LGR01.5V
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页13 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Fuses Unlimited
Future Electronics
相关零件
Bel Fuse0697H9160-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 16A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H9160-02
Schurter0001.2516
Spt 5X20, 16 A, 125 Vdc, 250 Vac, Time-Lag T, Non-Resettable Fuse Rohs Compliant: Yes
Schurter0001.1016
SCHURTER 0001.1016 Cartridge Fuse, SP Series, 16 A, 250 V, 5mm x 20mm, 0.2" x 0.79", 1 kA
Fuse Miniature Slow Blow Acting 16A 250V Holder Cartridge 6.3 X 32mm Glass Box CSA
Fuse Cartridge Fast Acting 1.6A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass BSI/CCC/CSA/IMQ/SEMKO/VDE
描述
FUSE CRTRDGE 1.5A 300VAC IN LINE
FUSE - IN-LINE 300V FA UL
1.5A 300V FAST ACTING