Littelfuse 0JTD175.XXID
Electric Fuse, Time Delay Blow, 175A, 600VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
+750%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseL70S200.V
Electric Fuse, Very Fast Blow, 200A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseIDSR200.X
Electric Fuse, Time Delay Blow, 200A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Littelfuse0NLS200.X
Electric Fuse, 200A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Eaton180MT
Electric Fuse, 180A, 690VAC, 350VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Fast Blow, 200A, 200000A (IR)
Eaton200FM
200FM - Bussmann Edison 200FM 200A 690V AC TYPE T FUSE
描述
Fus 600V T/D Class J 175A Indicating/ Box Rohs Compliant: No |Littelfuse 0JTD175.XXID
FUSE, TIME-DELAY, CLASS J, 600V AC/500V DC, 175A, IND., JTD_ID SERIES
Fuse, 600 V AC, Bolt-On, J, 175 A
FUSE CRTRDGE 175A 600VAC/500VDC
FUS 600V T/D CLASS J 175A INDICATING
Littelfuse 0JTD175.XXID POWR-GARD Time Delay Fuse Brand: Littelfuse. Part Number: 0JTD175.XXID. Littelfuse POWR-GARD Time Delay Fuse, Current Limiting, Series: JTD, Indicating, 175 A, 600 VAC/500 VDC, 200/20 kA Interrupt, Class: J, Knife Blade Terminal, Bolt Mounting, Cartridge Body, Dual Element, Melamine, 1-1/2 in Dia x 5-3/4 in L Body. Additional Description: LTFS-JTD175ID 0JTD175.XXID FUS 600V T/D CLASS J 175A INDICATING 175 AMP SIZE. Catalog Description: JTD175ID is a Class J fuse with an ampere rating of 175 and knife-blade-style construction...