Ledtronics RPLL16-CGF
Single Color LED, Green
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页17 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Green
16mm, 22mm, 30mm Relampable Pilot Lights