Lattice Semiconductor LC4128V-10TN100I
CPLD ispMACH® 4000V Family 128 Macro Cells 125MHz 3.3V 100-Pin TQFP Tray
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet103 页5 年前
LKR
Augswan
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.49%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2001-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Lattice SemiconductorLC4128V-75T100C
CPLD ispMACH® 4000V Family 128 Macro Cells 168MHz EECMOS Technology 3.3V 100-Pin TQFP
Lattice SemiconductorLC4128V-75TN100I
CPLD ispMACH® 4000V Family 128 Macro Cells 168MHz 3.3V 100-Pin TQFP Tray
CPLD XC9500 Family 3.2K Gates 144 Macro Cells 100MHz 0.35um, CMOS Technology 3.3V 100-Pin TQFP
CPLD XC9500XL Family 3.2K Gates 144 Macro Cells 100MHz 0.35um (CMOS) Technology 3.3V 100-Pin TQFP
Lattice SemiconductorLC4128ZC-75TN100C
CPLD ispMACH® 4000Z Family 128 Macro Cells 168MHz 1.8V 100-Pin TQFP Tray
描述
ispMACH4000 Series 128 MacroCell 64 I/O 3.6V SuperFAST High Density PLD-TQFP-100
YES 100-LQFP 2000 LC4128 complex programmable logic device 125MHz 12mA 14mm 10ns