Laird TYS8040221M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.8A 0.599Ohm DCR 3131 Automotive T/R
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet9 页5 年前
Datasheet1 页9 年前
IHS
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.05%
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.8A 0.599Ohm DCR 3131 T/R