Laird TYS60454R5M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 4.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 0.026Ohm DCR 2424 Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页8 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%