Laird TYS6028680M-10
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet9 页5 年前
3 个月趋势:
-1.93%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-11
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 900mA 351mOhm DCR T/R