Laird TYS6028470M-10
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet9 页5 年前
3 个月趋势:
-1.18%
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A T/R