Laird TYS40306R8M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 1.6A 0.09Ohm DCR 1515 Automotive T/R
数据表和文档
Datasheet1 页9 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.46%