Laird TYS4030150M-10
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 1.11A 0.19Ohm DCR 1515 Automotive T/R
数据表和文档
Datasheet1 页9 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-91.93%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-21
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 1.2A 0.198Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.2244Ohm DCR 2020 T/R