Laird TYS4018220M-10
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
数据表和文档
Datasheet1 页9 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.80%
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 0.9A 0.29Ohm DCR 1515 T/R