Laird TYS40181R0N-10
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 2A 0.025Ohm DCR 1515 Automotive T/R
数据表和文档
Datasheet1 页9 年前
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.26%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-15
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.45A 0.036Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.15A 0.029Ohm DCR 1515 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.3A 1212 T/R