Laird TYS3015470M-10
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet8 页5 年前
IHS
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-27
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.38A 1.22Ohm DCR 1515 T/R