Laird TYS30102R2N-10
General Purpose Inductor, 2.2uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet8 页6 年前
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.20%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Tape & Reel / 2.2uH, 1.30A, 1.33A, ferrite core, ±20%, Shielded, 84m , 3.2 x 3.2