Laird TYA4020330M-10
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1616
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
描述
Low Profile Hight Current SMT Power Inductor
FIXED IND 33UH 700MA 850MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
Power Inductors - SMD 33uH 1.2A 20% Wire Wound