Laird TYA4020100M-10
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1616
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+40.65%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-05-18
描述
Low Profile Hight Current SMT Power Inductor
FIXED IND 10UH 2A 220 MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
1MHz 2.8A 2A 10¦ÌH 220m¦¸ ¡À20% 1515 , 4mm*4mm*2.1mm
Power Inductors - SMD 10uH 2.8A 20% Wire Wound