Laird TYA40124R7M-10
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1616
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.06%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-05-18
描述
Low Profile Hight Current SMT Power Inductor
FIXED IND 4.7UH 1.8A 175MOHM SMD
1MHz 2.3A 1.8A 4.7¦ÌH 175m¦¸ ¡À20% 1515 , 4mm*4mm*1.65mm
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
Power Inductors - SMD 4.7uH 2.3A 20% Wire Wound