Laird TYA2520121R0M-10
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1008
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+43.82%
描述
Low Profile Hight Current SMT Power Inductor
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
1MHz 3.6A 3A 1¦ÌH 54m¦¸ ¡À20% 1007 2.5mm*2mm*1.35mm
Power Inductors - SMD 1uH 3.6A 20% Wire Wound