Laird TYA2016104R7M-10
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 0806
数据表和文档
3 个月趋势:
-39.83%
描述
Low Profile Hight Current SMT Power Inductor
FIXED IND 4.7UH 900MA 425MOHM SM
1MHz 1.1A 900mA 4.7¦ÌH 425m¦¸ ¡À20% 0806 2mm*1.6mm*1.15mm
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
Power Inductors - SMD 4.7uH 1.1A 20% Wire Wound