Laird MGV252012R68M-10
Inductor, 0.68Uh, Shielded, 3.7A Rohs Compliant: Yes |Laird MGV252012R68M-10
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
Laird
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 680NH 3.7A 35 MOHM SMD
1MHz 5A 3.7A 680nH 35m¦¸ ¡À20% 1008 2.5mm*2mm*1.2mm
INDUCTOR, 0.68UH, SHIELDED, 3.7A;
PWRIND, SMT, SHIELD, IRATED,2.50X2.00X1.20MM
Power Inductors - SMD 0.68 UH 20%