Laird LI0805H121R-10
Ferrite Beads Power Chip 120Ohm 100MHz 800mA 150mOhm DCR 0805 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Datasheet4 页18 年前
element14 APAC
Mouser
3 个月趋势:
+4.07%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird LI0805H121R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-10-30
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 4.55%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402