Laird LI0805G201R-10
Ferrite Beads Power Chip 200Ohm 100MHz 700mA 300mOhm DCR 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Datasheet4 页18 年前
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-98.35%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird LI0805G201R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Multi-Layer 0.01uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Multilayer Inductor, 8.2 nH, 0.3 ohm, 3 GHz, 500 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 5.6nH 0.5nH 100MHz 7Q-Factor Ceramic 400mA 0402
INDUCTOR, 5.6NH, 5.7GHZ, 0402, 0.4A; Available until stocks are exhausted Alternative available
TAIYO YUDENHK06034N3S-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 4.3nH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 280mA 0201 T/R
描述
EMI FERRITE CHIP BEAD, 0805, 700MA, 200 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.30OHM
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 200 Ohm, 700 mA, 300 Milliohms
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 200ohms 0.3ohms 700mA
FERRITE, BEAD, 2012, 100MHZ, 200R; DC Resistance Max:0.3ohm; DC Current Rating:700mA; Ferrite Case Style:0805 [2012 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:200ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:LI