Laird LI0603G800R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 80ohms 100MHz .7A Monolithic 0603 SMD
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页8 年前
Datasheet1 页0 年前
Mouser
3 个月趋势:
-18.88%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird LI0603G800R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Multilayer Inductor, 3.3 nH, 0.2 ohm, 6.1 GHz, 800 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
General Purpose Inductor, 0.003uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402