Laird LI0603G121R-10
Ferrite Beads Power Chip 120Ohm 100MHz 700mA 200mOhm DCR 0603 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Datasheet1 页0 年前
Mouser
3 个月趋势:
-31.31%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird LI0603G121R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0051uH, 5.882%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK10053N6S-T
General Purpose Inductor, 0.0036uH, 8.333%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 2.7nH 0.3nH 100MHz 6Q-Factor Ceramic 500mA 0402 T/R
Multilayer Inductor, 3.3 nH, 0.2 ohm, 6.1 GHz, 800 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
TAIYO YUDENHK10054N3S-T
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 6.977%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Multilayer Inductor, 3.9 nH, 0.2 ohm, 5 GHz, 700 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
描述
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 120ohms 100MHz .7A Monolithic 0603 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 0603, 700MA, 120 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.20OHM
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 120 ohm, 700 mA, LI Series, 0.2 ohm
FERRITE, BEAD, 1608, 100MHZ, 120R; DC Resistance Max:0.2ohm; DC Current Rating:700mA; Ferrite Case Style:0603 [1608 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:120ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:LI