Laird LFB220140-000
Ferrite Core, Cylindrical, 28 Ohm, 12.7 mm Length, 14 mm ID, 22.1 mm OD
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet38 页8 年前
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Introduction Date2015-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ferrite Chip Beads 18ohms 500MHz 10mm Inside Dia.
Ferrite Chip Beads 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
EMI Ferrite Cylindrical Core, ID .197in, 36 Ohms @5MHz, Low Frequency
Cylindrical Ferrite Core, Id-15Mm Rohs Compliant: Yes |Laird LFB250150-000
Ferrite Core, Cylindrical, 22 Ohm, 15.21 mm Length, 19.05 mm ID, 28.98 mm OD
描述
Ferrite Chip Beads 18ohms 500MHz 14mm Inside Dia.
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core Low Frequency Ferrite Core LF-Material
FERRITE CORE 28 OHM SOLID 14MM