Laird HFB259128-100
Ferrite Core, Cylindrical, 254 Ohm, 28.58 mm Length, 12.83 mm ID, 25.91 mm OD
Production
价格与库存
数据表和文档
Laird
Datasheet1 页9 年前
Sager Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+19.08%
供应链
Introduction Date2010-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 156ohms 300MHz 9.3mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 185ohms 300MHz 7.01mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 170ohms 300MHz 6.99mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 165ohms 300MHz 3.38mm Inside Dia.
描述
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 200ohms 300MHz 12.83mm Inside Dia.
High Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
FERRITE 125 OHM HINGED 76.20MM