Laird HFA150068-0A2
High Frequency Split Core Ferrite Suppressors for Round Cable 275ohms 300MHz 8.13mm Inside Slot
Production
价格与库存
数据表和文档
Laird
Datasheet1 页7 年前
element14 APAC
Factory Futures
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.51%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird HFA150068-0A2 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
描述
EMI FERRITE SPLIT SNAP-ON CORE, MAX I.D., 0.266IN, 275 OHMS @300MHZ, HIGH FREQ
High Frequency EMI Split / Snap-On Ferrite Cable Cores
FERRITE, CORE, 6.8MM, 340R, 500MHZ; External Diameter:21mm; Inner Diameter:6.8mm; Length:41.7mm; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013) ;RoHS Compliant: Yes