Laird DA1206B601R-10
EMI Filters/ Chip Ferrite Bead Arrays 600ohms 100MHz .2A 4 line, Monolithic
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
IHS
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.61%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird DA1206B601R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 330mA 0805 Embossed T/R
Inductor RF Chip Wirewound 56nH 2% 100MHz 38Q-Factor 360mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 10nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 350mOhm DCR 0402 Paper T/R
Common Mode Chokes Dual 160Ohm 100MHz 0.35A 0.35Ohm DCR SMD T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.01uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.35Ohm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENHK160818NJ-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 18nH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 300mA 0603 T/R
描述
Ferrite Bead, 1206 [3216 Metric], 600 ohm, 200 mA, DA Series, 0.35 ohm
Ferrite Beads Chip Array 600Ohm 25% 100MHz 0.2A 0.35Ohm DCR 1206 T/R / FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
FerChipBdBB,4Ln,1206,DA,600x200x0.600 | Laird Performance Materials DA1206B601R-10
ARRAY, 3216, 100MHZ, 600R; Ferrite Case Style: 1206 [3216 Metric]; Impedance @ 100MHz: 600ohm; DC Current Rating: 200mA; Product Range: DA Series; DC Resistance Max: 0.35ohm; Impedance Tolerance: -; Automotive Qualification St