Laird CM5740Z171R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 170ohms 100MHz 20A 2 Chokes, SMD
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
Datasheet2 页20 年前
Laird
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.57%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM5740Z171R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2004-06-11
描述
Common Mode Chokes Quad 170Ohm 100MHz 20A 0.001Ohm Dcr SMD T/R
Power Line Common Mode Chokes For High Frequency
Choke, Common Mode, 170 Ohm, 20 A, SMD
100V 20A 4 170¦¸@ 100MHz 1m¦¸ 5740 , 14.48mm*11.05mm*10.49mm
Data Line Filter, 4 Function(s), 20A, 8 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 170R; Product Range:(Not Available); Impedance:170ohm; Rated Current:20A; Case Dimensions:14.48mm x 10.03mm x 9.32mm; DC Current Max:20A; DC Resistance Max:0.001ohm; Filter Case:5740; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:170ohm; Inductor Case Style:5740