Laird CM5441Z101B-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 100ohms 100MHz 75A 1 Choke, Thru-hole
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页0 年前
Sager Electronics
element14 APAC
Factory Futures
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+77.95%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM5441Z101B-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
描述
Power Line Common Mode Chokes For High Frequency
220V 50V 75A 2 3.3mH 100¦¸@ 100MHz 300¦Ì¦¸ 5441 , 13.72mm*10.41mm*10.77mm
Cmchokebb,1Ck,5441,Th,W100x75000x0.0003 Rohs Compliant: Yes
Data Line Filter, 2 Function(s), 75A, 4 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 100R; Product Range:(Not Available); Impedance:100ohm; Rated Current:75A; Case Dimensions:13.72mm x 10.41mm x 10.52mm; DC Current Max:75A; DC Resistance Max:0.0003ohm; Filter Case:5441; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:100ohm; Inductor Case Style:5441