Laird CM4545Z131R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 130ohms 100MHz 20A 1 Choke, SMD
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
Laird
element14 APAC
Sager Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-46.81%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM4545Z131R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
DLP Series 130 Ohm 120 mA 1.1 Ohm SMT Common Mode Choke Coil
Common Mode Chokes Quad 120Ohm 100MHz 120mA 2Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Quad 160Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
ACM Series 0805 120 Ohm 0.37 A 0.22 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms 100 MHz 370mA DCR 220mOhm
描述
Common Mode Chokes Quad 130Ohm 100MHz 10A 10mOhm DCR SMD T/R
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
285V 10A 4 130¦¸@ 100MHz 10m¦¸ , 14.1mm*11.38mm*10.16mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 130R; Product Range:(Not Available); Impedance:130ohm; Rated Current:10A; Case Dimensions:11.38mm x 11.38mm x 9.32mm; DC Current Max:10A; DC Resistance Max:0.1ohm; Filter Case:4545; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:130ohm; Inductor Case Style:4545
Data Line Filter, 4 Function(s), 10A, 4 Pin(s)