Laird CM4545Z131B-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 130ohms 100MHz 20A 1 Choke, Thru-hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Laird
element14 APAC
Mouser
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.58%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM4545Z131B-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 12A 0.0075Ohm DCR 4339 Automotive T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Powdered Iron 11A 0.01Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A 0.01Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 200KHz 11A 0.01Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 10A 0.012Ohm DCR 4339 Automotive T/R
描述
Common Mode Chokes Quad 130Ohm 100MHz 10A 10mOhm DCR Thru-Hole Bulk
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
Choke, Common Mode, 130 uH, 20 A
Cmchokebb,2Ck,4545,Th,W130x10000x0.0100 Rohs Compliant: Yes
Data Line Filter, 4 Function(s), 10A, 4 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 130R; Product Range:(Not Available); Impedance:130ohm; Rated Current:10A; Case Dimensions:11.38mm x 11.38mm x 9.32; DC Current Max:10A; DC Resistance Max:0.01ohm; Filter Case:4545; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:130ohm; Inductor Case Style:4545
100MHz 10m¦¸ 10A , 11.38mm*11.38mm*9.5mm