Laird CM3032V201R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 200ohms 100MHz 8A 2 Chokes, SMD
Production
价格与库存
数据表和文档
Laird
Datasheet1 页10 年前
IHS
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.63%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM3032V201R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN / Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 100MHz 6A 0.009Ohm DCR 1806 T/R
FIXED IND 1.5UH 10A 12 MOHM SMD / 1.5 µH Shielded Molded Inductor 10 A 12mOhm Max Nonstandard
TAIYO YUDENNS10155T1R5NNV
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 8.39A 0.0072Ohm DCR Automotive T/R
API Delevan4590R-392K
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 6.5A 0.009Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 1uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 7.5A 0.007Ohm DCR T/R
描述
Choke, Common Mode, 200 ohm, 8 A, 7.62mm x 8.13mm x 9.45mm
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
Cmchokebb,2Ck,3032,Sm,W200x8000x0.0100 Rohs Compliant: Yes
30V 8A 4 200¦¸@ 100MHz 10m¦¸ , 10.92mm*7.62mm*10.08mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 200R; Product Range:(Not Available); Impedance:200ohm; Rated Current:8A; Case Dimensions:7.62mm x 8.13mm x 9.45mm; DC Current Max:8A; DC Resistance Max:0.1ohm; Filter Case:3032; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:210ohm; Inductor Case Style:3032
Ferrite Chip, 4 Function(s), 75V, 8A