Laird CM2824B103R-10
Choke, Common Mode, 10 kOhm, 400 mA, 7.5mm x 5.5mm x 3.8mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Datasheet1 页0 年前
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.47%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM2824B103R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
描述
Ferrite EMI Common Mode Chokes 8900ohms 1.3ohms 400mA
CHOKE COMMON MODE 400 OHMS SMD
Common Mode Chokes Dual 10kOhm 1MHz 1.3A SMD T/R
Low Frequency Common Mode Chokes
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.4A, 4 Pin(s)
CMCHOKELF,1CK,2824,SM, W,8900X400X1.300
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 8.9R; Product Range:(Not Available); Impedance:8.9kohm; DC Current Max:400mA; Case Dimensions:7.5mm x 5.5mm x 3.8mm; DC Resistance Max:1.3ohm; Filter Case:2824; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:10000ohm; Inductor Case Style:2824