Laird CM2722R800R-10
Choke, Common Mode, 22 Series, 80 ohm, 5 A, 5.72mm x 6.99mm x 4.32mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页0 年前
Sager Electronics
element14 APAC
DigiKey
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-97.70%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM2722R800R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ind Common Mode Choke Molded Wirewound 190 Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 6A 0.02Ohm DCR T/R
BL02 Series Ø 2.3 x 6.5 mm 6 A Radial Lead Through Hole Ferrite Bead Inductor
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 5.8A 0.02Ohm DCR Automotive T/R
Murata Power Solutions36232C
Inductor Power Wirewound 2.3uH 25% 6A 0.02Ohm DCR 2525 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 5.3A 0.02Ohm DCR T/R
描述
EMI Filter Beads, Chips & Arrays 80ohms 100MHz 5A 2 Chokes SMD
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
30V 5A 4 80¦¸@ 100MHz 20m¦¸ , 6.99mm*6.73mm*5mm
Data Line Filter, 4 Function(s), 5A, 8 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 80R; Product Range:LAIRD TECHNOLOGIES - 22 Series; Impedance:80ohm; Rated Current:5A; Case Dimensions:5.72mm x 6.99mm x 4.32mm; DC Current Max:5A; DC Resistance Max:0.2ohm; Filter Case:2722; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:80ohm; Inductor Case Style:2722; No. of Pins:8