Laird CM2545X171R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 170ohms 100MHz 10A 1 Choke, SMD
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页0 年前
Laird
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.22%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Laird CM2545X171R-10 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
PanasonicEXC24CE201U
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 0.13A 2.7Ohm DCR SMD T/R
DLP Series 1206 220 Ohm 100 mA 2.5 Ohm DCR 16 V SMT Common Mode Choke
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 110mA 3.1Ohm DCR SMD Embossed T/R
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
Choke, Common Mode, 170 ohm, 10 A, 11.38mm x 6.3mm x 9.32mm
Common Mode Chokes Dual 170Ohm 100MHz 10A 10mOhm DCR SMD T/R
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
Cmchokebb,1Ck,2545,Th,W170x10000x0.0100 Rohs Compliant: Yes
285V 10A 2 170¦¸@ 100MHz 10m¦¸ 2545 , 11.38mm*6.3mm*10.16mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 10A, 4 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 170R; Product Range:(Not Available); Impedance:170ohm; Rated Current:10A; Case Dimensions:11.38mm x 6.3mm x 9.32mm; DC Current Max:10A; DC Resistance Max:0.01ohm; Filter Case:2824; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:170ohm; Inductor Case Style:2824