Laird 28R1450-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Flat Cable 130ohms 100MHz 29.58mm Inside Slot
数据表和文档
Sager Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.60%
供应链
Introduction Date2015-06-19
描述
Broadband EMI Ribbon Ferrite Cable Core
Flat Cable Core, 130 Ohm, 30 MHz to 500 MHz, 29.58mm x 0.75mm