Laird 28B0315-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 158ohms 100MHz 3.17mm Inside Dia.
Production
价格与库存
数据表和文档
Laird
Datasheet1 页7 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.40%
供应链
Introduction Date2014-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
描述
Ferrite Core, Cylindrical, 158 Ohm, 10.06 mm Length, 3.17 mm ID, 8 mm OD