Laird 28B0250-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 182ohms 100MHz 3.18mm Inside Dia.
数据表和文档
Laird
Datasheet1 页7 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.97%
供应链
Introduction Date2016-04-25
描述
Ferrite Core, Cylindrical, 182 Ohm, 15.88 mm Length, 3.18 mm ID, 6.35 mm OD
EMI FERRITE CYLINDRICAL CORE, ID .125 IN, 182 OHMS @100MHZ, BROADBAND